Daniel Gać - Zarabianie przez Social Media

Zarabianie w sieci oraz nowoczesny softmarketing

kontakt@danielgac.pl
+48 792-756-777

Plan dietetyczny i plan treningowy – hit czy kit?

Było o siłowni, więc teraz aby wykorzystać temat do końca będzie diecie i planie treningowym.

Zindywidualizowane plany dietetyczne oraz zindywidualizowane plany treningowe biją obecnie prawdziwe rekordy popularności. Jeszcze kilka lat temu, na polskim rynku funkcjonowało raptem kilka firm oferujących podobne usługi. Obecnie jest ich tak wiele, że nie sposób zliczyć. Internetowi dietetycy i trenerzy personalni „rosną jak grzyby po deszczu”. Każdy z nich jest najlepszy. Każdy z nich jest specjalistą w swoim fachu. I oczywiście, każdy z nich pomoże Ci (za odpowiednią opłatą) zrealizować marzenia.

Dieta diecie nierówna…

Aby dieta przyniosła zamierzone skutki, musi być zindywidualizowana, a więc dopasowana do naszych indywidualnych preferencji. Co więcej, dobry plan dietetyczny (podobnie jak treningowy) uwzględnia kwestie ściśle związane z daną jednostkę: jej wiek, wzrost, wagę i inne wymiary, alergie i nietolerancje pokarmowe, problemy zdrowotne, przebyte choroby, trwałe urazy, możliwości finansowe, a także czasowe i wiele, wiele innych. Czy można zatem powiedzieć, że plany dietetyczne i treningowe z internetu są nic nie warte? Niestety, odpowiedź nie jest taka prosta jak się wydaje.
Ciało musi być przede wszystkim nakarmione witaminami oraz mikroelementami, aby uzyskać pełną i prawidłową wydajność organizmu.
Wśród setek firm działających na rynku – zarówno stacjonarnie jak i w sieci – niewielka ich część posiada odpowiednie zaplecze, wiedzę oraz umiejętności, umożliwiające oferowanie im usług na najwyższym poziomie. Nie da się ukryć, że te nie należą do najtańszych. Decydując się na współpracę z taką firmą mamy jednak gwarancję osiągnięcia zamierzonego celu oraz gwarancję bezpieczeństwa.

dieta i plan treningowy
Plan dietetyczny Źrodło: Tło plik wektorowy utworzone przez iconicbestiary – pl.freepik.com

Podsumowując dieta i plan treningowy mają ogromne znaczenie w naszej przygodzie z siłownią. Można rzec, że dobra dieta to 50% a drugie 50% to plan treningowy. Sama dieta może nam również pomóc prowadzić zdrowszy tryb życia, uniknąć chorób, czy dostarczenia organizmowi najpotrzebniejszych i najzdrowszych dla niego rzeczy.

Wniosek plan dietetyczny i plan treningowy to hit czy kit?

Moim zdaniem jest to hit, może ciężko stosować to przez długi czas, ale na pewno każdy powinien spróbować. Nie ma się czego bać, a zobaczy się ogromną różnicę. Można również pomóc sobie zdrowymi suplementami Bez GMO, które można znaleźć tutaj, a jeśli chcesz je zakupić taniej napisz do mnie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *